פיתוח מערכות יחסים באמצעות קבוצות לינקדין | שיווק באינטרנט לעסקים

פיתוח מערכות יחסים באמצעות קבוצות לינקדין

לינקדין | קבוצות לינקדין | שיווק באינטרנט לעסקים

לינקדין | קבוצות לינקדין | שיווק באינטרנט לעסקיםבניית מערכות יחסים ברשת זה קל מאוד אם אתה יודע מה לעשות ואיפה למצוא אותם. אם אתה רוצה יחסים מלאי משמעות ולבלות זמן איכות בעת קבלת ומתן ערך מהתהליך תצטרך להגיע לקבוצה או קהילה פעילה. בעוד שמרבית מערכות היחסים המקוונות נבנות בגישה אישית, כבעל עסק אתה חייב לבנות מערכת יחסים המקדמת את העסק שלך ולא את החיים הפרטיים. לכן חשוב לשים לב לערך של אנשים בעלי קשרים והשפעה בקהילה הוירטואלית שלך שבה תוכל לבחון את ההזדמנויות שלך, ולקדם את העסק שלך.

כשמדובר בקידום המוצרים והשירותים שלך, קבוצות לינקדין הן אפקטיביות ויעילות יותר מכל מדיה חברתית אחרת ברשת אליה אתה יכול להצטרף. אימוץ אסטרטגיות נכונות ויעילות יסייע לך לגדול רבות, תוך כדי בניית רשת בעלת השפעה משלך. ולמה זה כך? כי לינקדין היא רשת חברתית עסקית! היא רשת שבה אנשים מצטרפים כדי לעשות עסקים בניגוד לפייסבוק שהיא רשת חברתית "רגילה" שבה יותר מקדמים יחסים אישיים, בלינקדין המטרה היא אחת – עסקים!

לינקדין מאפשרת לכל אחד להצטרף לעד 50 קבוצות, ולמרות שיש הגיון רב להצטרף לכמות כזאת של קבוצות, בעיקר קבוצות פעילות הכוללות חברים רבים (קשור לשיטה שבה לינקדין מנהל את רשת הקשרים שלנו) לא תוכן להשיג הרבה עם תקפוץ בין 50 קבוצות שונות ותנסה לבנות מערכת יחסים משמעותית. ולכן, ההמלצה שלי היא תבחר 2-5 קבוצות משמעותיות שבהן תקדיש את מירב המאמצים שלך וכך תוכל להפיק תועלת רבה!

זכור! מצא הערך וזהה את קבוצות לינקדין עם ההזדמנויות הטובות ביותר עבורך!

כאשר אתה מוצא את הקבוצות שאליהם ברצונך להצטרף או שאתה כבר נמצא שם, פעל באופן עקבי ותן ערך! ערך! ועוד ערך! אל תיכנס מראש במטרה למכור! המכירה תתבצע בהמשך לאחר ביסוס מערכות היחסים וסטטוס המומחה שלך.

כדי לבסס את מערכת היחסים שלך רצוי להיות פעיל לפחות פעמים בשבוע ואפילו יותר.

עכשיו זכור, אם הקהילה היא מאוד גדולה, יש סיכוי שתלך שם לאיבוד… לכן בחר נכון את הקבוצות שלך, בהתאם לקהל היעד שלך, והמאפיינים של הלקוח האידיאלי שלך בלבד.

קבוצות שבהם אתה פחות מתכוון להיות פעיל – מתוך ה-50 המותרות, תבחר עם כמה שיותר חברים כדי להגדיל את רשת הקשרים שלך.

בדוק את הדיונים הפופולריים

התרכז בדיונים פופולאריים כי הם מה שיצרו את הנראות שלך, אל תתעסק בדיונים אחרים. בדיונים אלו, רוב החברים יהיו משתתפים פעילים ובהשתתפות ובשיתוף המחשבות הייחודיות שלך לאחרים. למעשה זה קל מאוד לחפש אילו דיונים פופולריים מכיוון שהדיונים הפופולריים נמצאים בדרך כלל בראש העמוד. מלבד מאשר לשיתוף במחשבותיך ותובנותייך, תוכל גם ללמוד מתגובות ומשיתופים של אחרים. אם תיתן שיתוף בעל ערך או שימושי הקשורים לדיון זה ייתן לך הזדמנות להיות מזוהה מתוך הקבוצה.

יצירת שאלה מרתקת להפעלת הדיון עצמו

כלי רב עוצמה אחר שבאפשרותך להשתמש בתוך קבוצות לינקדין היא יצירת דיון משלך. התחל על-ידי שאלת שאלה מעוררת מחשבה, אשר תפתה משתמשים אחרים ו/או חברים להשתתף בדיון. זה גם ייתן לך תובנות לגבי מטרות החברים בקבוצה, חששות או רצונות אשר בסופו של דבר יסייעו לך להבין מה חשוב להם.

חברות בקבוצות לינקדין טובה ביותר עבור העסק שלך. החברות יכולה לספק לך הזדמנויות רבות יותר ביחס לעסק שלך, לבנות מערכת יחסים משמעותית ולהיתפס כמומחה בתחום שלך.

אשמח לקרוא את התובנות שלך מחברותיך בקבוצות לינקדין

אתה מוזמן גם לצפות בפרופיל שלי בלינקדין
 

Morning Dough
דילוג לתוכן