איך אתר ידידותי ל iPad תורם לך למשוך לקוחות מהאינטרנט | שיווק באינטרנט לעסקים

איך אתר ידידותי ל iPad תורם לך למשוך לקוחות מהאינטרנט

אתר ידידותי ל IPAD | שיווק באינטרנט לעסקים

אתר ידידותי ל IPAD | שיווק באינטרנט לעסקים בשנת  2010 הוצג הiPad בפעם הראשונה על ידי אפל, המכירות שלו זינקו, וכשיצא הiPad 2 המכירות זינקו הרבה יותר, עד היום מעריכים שנמכרו יותר מ 40,000,000 ( 40 מיליון) מכשירים והמספרים רק עולים, וזה בלי לכלול מחשבי לוח (טאבלט) אחרים של חברות מקבילות.

מכשיר הiPad במהותו הוא מכשיר פורץ דרך, אבל יותר מזה הוא שינה את הדרך בה אנשים מבקרים באתרי אינטרנט, אם פעם נכנסו דרך המחשב, היום נכנסים דרך הiPad, ומאחר ולiPad אין עכבר ומקלדת רק אתרים אשר יוכלו לתמוך בסוג כזה של גלישה ירוויחו את הלקוחות הללו.

אז אם האתר שלך אינו ידידותי לiPad, המבקרים באתר יעזבו במהירות, ויחפשו אתר מקביל שאתו מכשירם יוכל לתקשר.

כמה טיפים שיעזרו לך לוודא כי הגולשים לאתר שלך באמצעות iPad או מכשיר טבאלט אחר יכולים לגשת לכל דבר אשר האתר שלך מציע.

 • מבחן העיצוב של האתר שלכם בiPad.
  הכנסו לאתר www.ipadpeek.com   (זהו אתר המדמה גלישה באמצעות iPad) והקלידו את כתובת האתר שלכם. שימו לב כיצד הוא מוצג שם, האם הוא חתוך? האם עולה במהירות? וכו'… .
 • אל תחשבו כי בגלל שהאתר שלכם מותאם לגלישה סלולרית הוא גם מותאם לגלישה בiPad.
 • הניווט בiPad שונה מניווט באמצעות עכבר. באמצעות מסך המגע של הiPad, משתמשים אינם יכולים להזיז את הסמן שלהם, כך שניווט באמצעות עכבר הוא בלתי אפשרי. זהו עוד היבט של האתר שלכם שבו תצטרכו לבדוק כיצד ערכת ניווט הנוכחית שלכם עובדת או לא עובדת בiPad ולבצע את השינויים הנדרשים.
 • פלאש אינו מוצג בiPad. ולכן באתרים בהם יש פלאש עלולים להיות חללים ריקים במקום בו היה אמור להיות הפלאש מוצג. האתר שלכם צריך לזהות כי המשתמש גולש באמצעות iPad וכן, כי הוא גולש בדפדפן הספארי של אפל ולאחר מכן למלא את החלל הריק של הפלאש.
  אם אלמנט הפלאש היה וידאו, תצטרך להשתמש בנגן וידו המבוסס על פרוטוקול HTML5 כחלופה לפלאש.
 • אם אתם רוצים לוודא כי אתר האינטרנט שלכם הוא מותאם לניווט בiPad, תצטרכו לקחת את הזמן כדי לבדוק, ולבדוק שוב את אותם אלמנטים קריטיים של האתר שלכם כדי לוודא שהמבקרים יכולים לגשת לכל מה שהם צריכים באתר שלכם.

כאשר מבקרים באתר שלכם נותנים לכם משוב על חווית הגלישה שלהם באתר שלכם עם הiPad, זוהי הזדמנות נהדרת להודות להם על תרומתם ולשים לב למה שהם מציעים.

וודא כי לכל סוגי הגולשים באתר שלך יש את חוויית הגלישה הטובה ביותר בעת כניסה לאתר שלך, וודאו כי הגלישה מהירה, והניווט אפשרי.

דרך מצויינת לבדוק מאיפה הגיעו הגולשים היא באמצעות גוגל אנליטיקס, אבל זה כבר סיפור אחר לחלוטין

אשמח לקרוא את תגובתכם כאן למטה

 

2 תגובות בנושא “איך אתר ידידותי ל iPad תורם לך למשוך לקוחות מהאינטרנט”

 1. תודה על המידע.

  נותן חומר למחשבה.

  עכשיו צריך למצוא מישהו עם טאבלט כדי לבחון את הנושא 🙂

  1. תודה אסף
   במציאות של היום יותר יותר אנשים מסתובבים עם מחשבי לוח 🙂

סגור לתגובות.

Morning Dough
דילוג לתוכן