3 מרכיבים לרשימת תפוצה מנצחת | שיווק באינטרנט לעסקים

3 מרכיבים לרשימת תפוצה מנצחת

רשימות תפוצה, דיוור, איסוף לידים, אתר אינטרנט, גולשים,

רשימות תפוצה, דיוור, איסוף לידים, אתר אינטרנט, גולשים,

כל מה שצריך על מנת לייצר רשימת תפוצה מנצחת, כזאת אשר גדלה באופן טבעי, מקבלת ערך, ומייצרת כסף, זה בסה"כ 3 מרכיבים:

1. דף נחיתה
2. טופס איסוף פרטים
3. סדרת הודעות

דף נחיתה
דף נחיתה הוא הדף אליו יגיע הגולש על מנת להכניס את הפרטים שלו ולהצטרף לרשימת התפוצה.

דף הנחיתה יפורסם בכל רחבי המדיה החברתית ויעודד גולשים לבוא ולקבל "שוחד" תמורת כתובת האימייל שלהם.

דף הנחיתה חייב להיות הכי מקצועי שאפשר, הכי מניע לפעולה, כי זה כל תפקידו, לשכנע את הגולש, לתת את האימייל שלו, תמורת המתנה.

לכן, חשוב להשקיע בכותרת וכותרת משנה המנעים את הגולש לפעולה, רצוי להוסיף ווידאו או אודיו אולם חשוב מאוד שלא יופעל באופן אוטומטי אלא בהתאם לרצון הגולש, הדבר אחרון שאתם רוצים, שגולש במקום העבודה שלו, יכנס לדף הנחיתה והקול שלכם יתחיל להדהד בכל רחבי המשרד :)

טופס איסוף פרטים
טופס ממערכת הדיוור האוטומטית (ובבקשה, תשכחו מכל השירותים החינמיים, כמו אואטלוק, ג'ימייל וכו' – כבעלי עסקים, אתם חייבים מערכת דיוור מקצועית).

רצוי להכניס כמה שפחות פרטים בטופס, בהתאם לפעילות שלכם, המינימום שם ומייל וזהו, ככל שיהיו יותר פרטים, כך פחות גולשים יירשמו לתפוצה שלכם.

סדרת הודעות
הדבר הראשון שאתם רוצים זה לשלוח הודעה אוטומטית לכל מי שנרשם שמברך אותם על ההצטרפות ומפנה אותם לקבלת המתנה במידה ויש כזאת.

המייל הראשון, הוא החשוב ביותר, הוא ההזדמנות שלהם להחמיא לגולש על הבחירה שלו, על ההצטרפות אליכם, וזוהי ההתחלה של מערכת היחסים בינכם, לכן, חשבו טוב טוב מה אתם הולכים לכתוב.

בנו סדרת מסרים בעלת ערך ותוכן רב עבור הגולש אשר הצטרף לראשונה לרשימת התפוצה שלכם, ותזמנו אותה בתדירות קבועה, זה יכול להיות כל יום, כל שלושה ימים, כל שבוע – זה לא ממש משנה – אולם חשוב שתהיה אחידות.

לאחר מכן, דאגו לפחות פעם בשבוע לתת ערך ותוכן רב לתפוצה, כך הגולשים ירגישו כל הזמן בעניינים, כל הזמן שמקבלים ערך מהקשר, וימליצו לחברים שלהם לבוא ולהצטרף אליכם.

 

קישורים רלוונטים

ניהול אפקטיבי של רשימות תפוצה 

פייסבוק: איך למצוא את כל החברים בעמוד החדשות

עזרו לנו להשתפר

טיפ מנצח לצמיחה והנעה לפעולה

Morning Dough
דילוג לתוכן