טיפ מנצח לצמיחה והנעה לפעולה | שיווק באינטרנט לעסקים

טיפ מנצח לצמיחה והנעה לפעולה

הנעה לפעולה, יצירה, הצלחה, שיווק באינטרנט לעסקים

הנעה לפעולה, יצירה, הצלחה, שיווק באינטרנט לעסקיםמה אם הייתם יכולים להיות במקום אשר יעורר בכם רגש עז של הצלחה, של תנועה, של צמיחה. מקום אשר יגרום לכם לפעול, לנוע, לעשות, לייצור, לכבוש את היעד הבא.

איך הייתם מרגישים באותו מקום? מה זה היה גורם לכם לעשות?

אתם בטח חושבים עכשיו שמקום כזה הוא קשה להשגה שאין הרבה סיכויים שתצליחו להגיע אליו.

אני רוצה לספר לכם, שהמקום הזה הוא ממש מעבר לפינה, ממש קרוב אליכם, המקום הזה נקרא הצעד הבא!

הצעד הבא! כמה זה פשוט! תחשבו על כך, מהו הצעד הבא שאתם יכולים לעשות, שיוציא אתכם מאזור הנחות, שיגרום לכם לסיפוק עצום כאשר הצלחתם לבצע אותו.

החשש לצאת מאזור הנחות הוא זה שמביא אותנו לקיפאון, לחוסר היצירה, להרגשת תקיעות, לשיתוק ואנו משקיעים את הזמן שלנו במה שמוכר, שבמה שכבר עשינו, גם אם לא מביא לנו את התוצאות המקוות.

לפני שנים, כאשר רק התחלתי להיות עצמאי, ישבתי בבית, באזור הנוחות המקסימאלי שלי, וניסיתי להקים עסק המושתת כולו על יצירת מערכת יחסים עם אנשים אחרים, עם מתעניינים – איך בדיוק אפשר ליצור מערכת יחסים כזאת כאשר סגורים בבית?

באותה תקופה, לא העזתי להתקשר ללקוח פוטנציאלי, מה שאני אתקשר! לא עלה על דעתי – למעשה רעדתי מפחד, שמא אני אשמע את המילה האיומה – לא!

כבר הזכרתי בפוסט קודם את עבודתי המשותפת עם עירית שריר, היא ניתחה את הפעילות העסקית ופסקה – לא יכול להיות שאתה יושב בבית, אין דבר כזה, ביום רביעי הקרוב אתה בא איתי לפגישה במעגל עסקים – IBC.

לא עזרו כל הניסיונות שלי להתחמק, היא פשוט הגיעה, תפסה אותי מהאוזן, הכניסה אותי לרכב שלה ולקחה אותי לפגישה – זה היה איום ונורא, אבל לבסוף הצלחתי לקום, ולומר 60 שניות, שישים שניות על העסק, ואפילו לקבל מחמאות וחיזוקים.

התוצאה של אותו מפגש – הצטרפות ל-IBC, חברות במשך שנתיים וחצי, שנה (2 קדנציות) יו"ר של קבוצת חולון ופריצה מטאורית בתחום השיווק, המכירה, העסק, והכי חשוב, התפתחות אישית וצמיחה.

מאז אני כל הזמן מאתר את המשימות שלא נוח לי לבצע אותם, ואחת אחת, כובש אותם, על מנת להראות לעצמי שאני יכול.

אז מה אני מציע לכם?

כל יום בצעו דבר אחד אשר יוציא אתכם מאזור הנוחות, זה יכול להיות שיחת טלפון, כתיבת מאמר, ביקור במעגל עסקים, השתתפות בהרצאה, הרצאה אינטרנטית או כל דבר אחר שקשור לעסק שלכם.

תחוו את התחושות שעולות בכם כתוצאה מהביצוע, כתוצאה מהיישום, כתוצאה מהעשייה – אפילו אם הביצוע לא היה ב-100% לשביעות רצונכם, בפעם הבאה הוא ישתפר.

שאבו כוח מהתחושות ונתבו אותם לביצוע מטלה נוספת אשר מוציאה אתכם מאזור הנוחות.

הרגישו את הריגוש בהצלחה והמשיכו לבצע משימות שבעבר לא האמנתם שאתם יכולים לבצעם.

עד הצעד הבא!
 

7 תגובות בנושא “טיפ מנצח לצמיחה והנעה לפעולה”

 1. יפה כתבת, רציתי להפנות אותך ואת הקוראים שלך למאמר שכתבתי בבלוג שלי שם יש גם סרטון של אנטוני רובינס שמאוד קשור לנושא הזה, בברכה,
  דני זקס
  הנה הלינק:
  http://shortn.me/iaMB

 2. חי יעקב, לפי הסיפור האישי שסיפרתה על איך אתא התחילתה אני מאוד מכירה את התחושה של פחד בהתחלה אך לא היתה לי בן אדם שחמליץ לי לצת עם האסק אחוצה, כאשר עשיתי את ההתחברות מחדש נכנס בי כוח שאי אפשר לעצור אותי ולמרות העברית המגמגם שלי אנשים מוכנים לשמוע אותי. אני יודעת שזה לא אני לבד שמדברת זה האנרגיה של ההתחברות ביחד איתי. חמליצו לי לדבר מול עובדים במפעלים או מסרדים אני מוכנה אך לא יודעת איך ואיפה להתחיל כדי לקבל כניסה למקומות כאלו. יש לך ראיון?
  בברכה,
  רות מנשה..

  1. ערב טוב רות
   תודה על השיתוף
   הדרך הטובה ביותר היא לפנות למחלקת כח אדם או משאבי אנוש בחברות הללו
   בכל מקום יש אחראי על רווחת העובדים
   הכי טוב זה להתקשר, להציג את עצמך, ולעניין אותם בפעילות לעובדים
   עדכני אותי
   שבוע נפלא

סגור לתגובות.

Morning Dough
דילוג לתוכן