ארבע (4) טיפים לכתיבה אישית של מאמרים, תכנים ומכתבי מכירה | שיווק באינטרנט לעסקים

ארבע (4) טיפים לכתיבה אישית של מאמרים, תכנים ומכתבי מכירה

כתיבת תוכן, כתיבת מאמרים, שיווק באינטרנט לעסקים

כתיבת תוכן, כתיבת מאמרים, שיווק באינטרנט לעסקיםהרבה פעמים שואלים אותי איך אפשר לכתוב מאמרים, תכנים ומכתבי מכירה בדרך שיגרום לקריאתם, שיגרום למי שמקבל אותם להשקיע את השניות הספורות כדי לבחון האם התוכן מעניין אותו, כדי לגרום לפתיחת המייל או לקרוא את מכתב המכירה (שביננו לעיתים ארוך כאורך הגלות).

אחת הטכניקות שפועלות תמיד היא להפוך את הכתיבה לאישית, הנה 4 רעיונות כיצד לעשות זאת.

כתוב איך שאתה מדבר – אלא אם כן קהל המטרה שלך הינו חבורה של מדענים או פרופסורים לאנגלית, אז אין סיבה להשתמש במילים גדולות, מונחים טכניים או שפה מפוארת באימיילים שלך ובמכתבי המכירה שלך.

במקום זאת, התוכן שלך צריך להישמע כאילו אמרת אותו לידיד שלך בשעה שאתם יושבים בבית קפה. הקוראים שלך יחושו כאילו הם מכירים אותך טוב יותר והם יתקשרו איתך יותר בקלות

תביע דעה – עדיף מוצקה – כתבי חדשות אמורים להיות ללא צד, אבל כתיבת תוכן לעסק שלך זה לא כמו כתיבת חדשות, ניסיון להיות "פייר והוגן" זה משעמם… וגרוע, זה עושה אותך חסר יושרה, לאנשים אמיתיים יש דעות אמיתיות. זה לא משנה אם יש לך דעה מוצקה על מדיח כלים ממותג או על קבוצת כדורגל, הבעת דעות מאפשרת לקוראים שלך לדעת אפוא אתה עומד… והופכת אותך לאמין.

דמיין שאתה מדבר לדודתך שרה… לשותף שלך לדירה, או לשכנה ממול –  כאשר אתה מתיישב לכתוב, כתוב עבור מישהו אמיתי במוחך (במיוחד אם אחד מהם יכול להיות אחד מהם יכול להיות לקוח המטרה שלך) זה יעזור לך להשתחרר .. והמילים יזרמו יותר בקלות – ואם יותר אישיות – מאשר אם אתה מנסה לכתוב לקהל חסר פנים.

ספר סיפורים מחייך – כל הרעיונאים/כותבים שאני מכיר את כתיבתו, לפחות אלו ששווים משהו, הם מספרי סיפורים מדרגה ראשונה, אבל אין צורך שאתה תהיה מארק טווין כדי להכניס סיפור קטן לכתיבה שלך, מאז שהתחלותי להכניס יותר מהאישיות שלי לתוך הכתיבה שלי, אני מזכיר את אשתי ואת הבנות שלי או את החתולים / כלבים שלי, אתה יכול לעשות אותו הדבר. השתמש וקשור אנקדוטות מחייך האישיים והעסקיים בכתיבה שלך. שפוך פנימה מעט עובדות עליך כאשר תעשה את זה תראה יותר כמו אדם אמיתי בעיני הקוראים שלך והם ירצו יותר.

אם תוכל לשלב את העצות האלו בכתיבה שלך, אתה תיצור קשר חזק עם הקוראים שלך, הלקוחות שלך, ומנויים.
 

5 תגובות בנושא “ארבע (4) טיפים לכתיבה אישית של מאמרים, תכנים ומכתבי מכירה”

 1. שלום איתי,
  אני קורא די אדוק של עצותיך וכן הפוסטים שאתה מפרסם.
  אני נהנה מהם, הם מחכימים אותי ועוזרים לי בדרך להקמת אתר שאני מתכנן.
  אשמח להמשיך לקרוא מאמרים נוספים.

  1. בוקר טוב
   תודה אבינועם
   שמח שאתה מוצא את התכנים מחכימים 🙂
   יום נפלא
   יעקב

 2. בוקר טוב יעקב,
  תודה על הטיפים האלו, אהבתי מאוד את הגישה של פשתות ופתיחות. SAI BABA אומר "פשתות זה יותר חשוב מפילוסופיה" ובאמת החיים הרבה יותר קלילים כאשר אין לנו מסכות.
  בברכה,
  רות (הפשות) מנשה.

סגור לתגובות.

Morning Dough
דילוג לתוכן