7 טיפים אשר יעזרו לך להגדיל את קידום האתר באמצעות תנועה ממוקדת | שיווק באינטרנט לעסקים

חולם על קידום אתרים באמצעות תנועה ממוקדת?

קידום אתרים | מאמרים | שיווק באינטרנט לעסקים

קידום אתרים | מאמרים | שיווק באינטרנט לעסקיםאז תפסיק לחלום, תתחיל לעבוד ותחייה את התנועה הממוקדת הזורמת בשצף קצף אל האתר.

אחת הדרכים המרכזיות להשיג תנועה רבה וממוקדת לאתר שלך היא לכתוב ולהכניס מאמרים חדשים לאתרים כמו ארטיקלס, רידר, קפה דה מרקר ועוד.
כל מאמר מהווה נקודת כניסה אשר יכולה לחזק את העניין של הקוראים ולקשר אותם אליך ואל העסק שלך.

הנה 7 טיפים אשר יעזרו לך ללא מאמץ להגדיל את התנועה לאתר שלך:

1.    תהיה נבון בבחירת הקישורים – בחר את הקישורים אשר משרתים אותך ואלו שלא משרתים אותך בחוכמה. נסה לצמצם את הקישורים לאלו החשובים ביותר ואל תכלול יותר מאשר אחד או שניים אשר רלוונטיים למאמרך. ניתן להשתמש בקישורים לא רלוונטיים אם אתה רוצה להתייחס למקור, אבל הם מוציאים החוצה מהמאמר שלך ומהאתר שלך.

2.    הצג רעיונות מקוריים –  זה יאפשר לך להיות הראשון אשר ידון על הנושא בנישה שלך, אל תאבד את המיקוד שלך במסע להפוך למומחה בנושא בתחום בו בחרת לעסוק.

3.    התייחס לכל מאמר כאילו הוא נקרא על ידי קהל חדש – התמקד במבקרים אשר לא קראו שום דבר מהמאמרים שלך בעבר, כשתעשה זאת, תגדיל את סיכוייך ליצירת קשר עם קהל זה, אתה צריך להיות נינוח כדי לנסות סוגים שונים של כתיבה על מנת לקבוע איזה סוג עובד בצורה הטובה ביותר עבורך ועבור הקהל שלך.

4.    בצע מחקר מילות מפתח ארוכות – חקירת מילות המפתח תספק לך את התובנות איך בדיוק אתה מגיע לאנשים חדשים בתוך הנישה שלך. יכולים להיות מאות, אולי אפילו אלפי גולשים באינטרנט אשר מחפשים אינפורמציה דומה למה שאתה מספק, הם לא מתחבאים, אתה פשוט לא מצאת אותם עדיין. חקור את מילות המפתח ובמיוחד מילות מפתח ארוכות כדי לראות היכן מילות המפתח הנוכחיות ממוקדות ותישאר פתוח להשתמש במילות מפתח אחרות כדי להגיע לקהל חדש.

5.    הבן את אורח החיים של מאמר – בטווח הארוך, מאמרים חסרי זמן, מביאים תנועה יציבה, סוגים אלו של מאמרים  צריכים להיות המיקוד העיקרי שלך. השתמש בהם כדי לבנות את הבסיס של מלאי המאמרים שלך. מאמרים רלוונטיים לזמן מסויים ,יכול להיות שיביאו יותר צופים במהירות, אבל כמות הצופים החדשים תרד במשך הזמן.

6.    התייחס לקהל שלך – מי הקהל שלך? אם אתה מתחיל לכתוב מאמר בלי להיות מסוגלים לענות על שאלה זו, אתה יכול לכוון לכיוון הלא נכון עם תוכן המאמר שלך, ניתוח סטטיסטי של הקהל הקיים תעזור לך לקבוע את צורת הכתיבה שלך, את אורך המאמר, וכמה פרטים לכלול.

7.    השאר מכוונן לטרנדים – קח את הזמן להגיע למלות מפתח עדכניות, אם אתה רק מתחיל, נסה את כלי העזר לחקירת מלות המפתח כשל גוגל. ברגע שיש לך מלאי מאמרים, אתה יכול למצוא את הסטטיסטיקה מתוך חשבונות אתרי המאמרים או מתוך השרות של גוגל אנליטיקס כדי לקבוע את מילות המפתח הפופלריות ביותר. השתמש במה שלמדת בהחלטות לכתיבת המאמרים שלך.

עכשיו, קח את הטיפים הללו ושלב אותם בכתיבת ושיווק המאמרים שלך, כדי שחלומך על תנועה רבה וממוקדת לאתר האינטרנט שלך תהפוך למציאות.

איזה עוד חלומות או סיוטים יש לך על שיווק מאמרים? השאר תגובה כדי לחלוק ואולי נוכל לעזור.

 

4 תגובות בנושא “חולם על קידום אתרים באמצעות תנועה ממוקדת?”

סגור לתגובות.

Morning Dough
דילוג לתוכן